Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

AUTYZM: WIEM, ROZUMIEM, POMAGAM [VIDEO]

To już III Niebieski Marsz dla Autyzmu zorganizowany z inicjatywy Zespołu Szkół Specjalnych. W pochodzie, który przeszedł ulicami naszego miasta, wzięły udział dzieci i młodzież z wieluńskich szkół z niebieskimi balonami w ręku.

W akcję zorganizowaną na Placu Legionów włączyli się również rodzice, przedszkolaki oraz przypadkowi przechodnie, którzy z zaciekawieniem przyglądali się wydarzeniu.

Wśród uczestników przedsięwzięcia nie zabrakło przedstawicieli władz miasta i powiatu co roku wspierających akcję. Happening miał na celu uwrażliwienie społeczeństwa na osoby autystyczne, które często spotykają się z brakiem zrozumienia.

Momentem kulminacyjnym niebieskiego spotkania w samym sercu miasta było wypuszczenie przez uczestników niebieskich balonów do nieba. Kwiecień jest Światowym Miesiącem Wiedzy na Temat Autyzmu.  

Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl