Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WERNISAŻ Z PRELEKCJĄ AUTORÓW WYSTAWY [VIDEO]

„Moi żydowscy rodzice, moi polscy rodzice” to tytuł wystawy jaką otwarto w Powiatowej Bibliotece Publicznej z okazji Narodowego Dnia Pamięci Polaków ratujących żydów pod okupacją niemiecką.

Wystawa ukazuje dramatyczne losy dzieci ocalonych z Zagłady dzięki pomocy polskich rodzin. Chęć poznania przeszłości stała się dla dzieci Holocaustu najważniejszym celem ich życia.

Historia Joanny Sobolewskiej – Pyz jest jedną z 15 pokazanych na wystawie. Wystawę można oglądać do końca maja w bibliotece powiatowej.

Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl