Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PIERWSZY ETAP INWESTYCJI JUŻ UKOŃCZONY [VIDEO]

W listopadzie ubiegłego roku przekazano plac budowy przy ZS nr 1 pod prace ziemne i budowę fundamentów hali sportowo – widowiskowej.  Pierwszy etap wyczekiwanej od lat inwestycji został ukończony. Kosztorys obiektu z widownią i łącznikiem ze szkolnym gmachem to ok. 6 mln zł.

Wieluńskie starostwo złożyło wniosek do ministerstwa o dofinansowanie inwestycji kwotą dwóch mln zł. Wiadomo jednak, że pieniędzy nie przyznano. W tegorocznym budżecie powiatu uwzględniono na budowę hali 300 tys. zł.

Ponadto starostwo ponownie złoży wniosek o dotację do Ministerstwa Sportu i Turystyki. Niezależnie od decyzji budowa hali przy ZS nr 1 będzie stopniowo realizowana.

Przypomnijmy, w styczniu minął rok jak dyrektor ZS nr 1 Elżbieta Urbańska – Golec została powołana przez MEN do Rady Dyrektorów Szkół Zawodowych.

Z pewnością to dodatkowe obowiązki, ale również szansa na wspólne wypracowanie drogi edukacji zawodowej.

Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl