Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DWA NOWE RONDA I ŚCIEŻKA ROWEROWA [VIDEO]

Generalna przebudowa ulicy Popiełuszki, jednego z najważniejszych ciągów komunikacyjnych Wielunia wedle opinii burmistrza miasta będzie priorytetową i zarazem najważniejszą inwestycją drogową w tym roku. Jej generalny lifting zacznie się przy skrzyżowaniu z 18 Stycznia, a zakończy się przy Warszawskiej.

Skoro tak ważna to i pytań radnych o tę inwestycję było wiele. Zanim jednak one, zdradźmy jeszcze kilka szczegółów dotyczących jej przebudowy. Nie ma co ukrywać, że przebudowa Popiełuszki będzie wiązać się z licznymi utrudnieniami i przeorganizowaniem ruchu.

Podczas tej drogowej dyskusji głos zabrał też Dariusz Mateja z Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej os. Wyszyńskiego- blok 31. To obiekt praktycznie stojący przy samej ulicy.

Kwestia ruchu ciężkich aut powyżej 8 ton po ulicy jest dla lokatorów szalenie ważna, bo bardzo hałaśliwa. Pytał też o to radny Robert Kaja. W sumie przebudowa Popiełuszki kosztować będzie 11 mln złotych.

Tymczasem podczas posiedzenia samorządowcy dyskutowali też nad podjęciem uchwały w sprawie wyrażenia zgody na rozwiązanie stosunku pracy z radnym. W tym przypadku chodziło o Wojciecha Psuję.

Wniosek taki złożyła do rady Małgorzata Żuchowska- dyrektor SP nr 4 w której pracuje radny Psuja. Więcej o tej sprawie także w relacji z sesji Rady Miejskiej.

Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl