Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BOGATA OFERTA PREZENTOWANYCH KIERUNKÓW [VIDEO]

Targi uczelni wyższych i szkół policealnych w Wieluniu- jedno z ważniejszych przedsięwzięć edukacyjnych w roku już od dłuższego czasu są wspólnie organizowane przez I LO i Zespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu. W organizację włączyły się także Ochotnicze Hufce Pracy z naszego miasta.

Niemal każdego roku na targach pojawiają się nowości. W tym po raz pierwszy swoją ofertę zaprezentowała Akademia Sztuki Wojennej z Warszawy. Wojskiem interesują się nie tylko panowie.

Również dziewczęta widzą swoją zawodową przyszłość w mundurze. Poza Warszawą swoją ofertę zaprezentowały na targach także uczelnie z Łodzi, Wrocławia, Opola czy Częstochowy.

Rozbieżność oferowanych kierunków duża: od wojska, poprzez nauki ścisłe, humanistyczne aż do kosmetologii i nauk o zdrowiu. Na targach zaprezentowała swoja ofertę także  Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu.

Jest duża szansa, że jej filia powstanie w Wieluniu. Zabiega o to poseł Ziemi Wieluńskiej Paweł Rychlik. Senat uczelni zdecydował ponadto o podjęciu współpracy z wieluńskim szpitalem.

Filia tej wyższej uczelni miałaby być zlokalizowana w pomieszczeniach wieluńskiego szpitala.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl