Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SPORTOWA SOBOTA W HALI WOSIR [VIDEO]

W sobotę 16 marca pierwszoligowcy MKS-u gościć będą w hali WOSiRu Grunwald Poznań, Mecz rozpocznie się o godz. 18-ej, ale już od 12.30 rywalizować będą w obiekcie przy Częstochowskiej podopieczni trenera Wojciecha Psui z rocznika 2006, którzy rozegrają kolejny turniej wojewódzki.

Ostatni ligowy mecz w sezonie zagrali z kolei juniorzy młodsi MKS PMDKiSu Wieluń. Zespół Hieronima Wolnego rozpoczął rozgrywki przeciętnie, przegrywając raz za razem z zespołami łódzkiej Anilany, pocieszając się jedynie zwycięstwami z Tropsem Poddębice.

Z meczu na mecz wielunianie grali jednak coraz lepiej i nieoczekiwanie wygrali w swojej czterozespołowej grupie ostatnią czwartą rundę. Najpierw bowiem rozgromili gospodarzy w Poddębicach, następnie dopiero po karnych ulegli w Łodzi Anilanie drugiej.

Na zakończenie sezonu pokonali u siebie zwycięzcę grupy - Anilanę pierwszą. W tym meczu już do przerwy MKS PMDKiS odrobił trzy bramkową stratę, schodząc do szatni z prowadzeniem 16:13. W drugiej odsłonie również oddał inicjatywę gościom, ale na również na krótko. W efekcie zwyciężył dość pewnie 30:27.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl