Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CZTERY BLOKI, DWIEŚCIE LOKALI I ŻŁOBEK [VIDEO]

Tereny przy Sadowej na razie porośnięte trawą posłużą do realizacji wieluńskiej odsłony programu Mieszkanie Plus. Staną tutaj cztery bloki mieszkalne + żłobek. Gmina Wieluń otrzymała bowiem dofinansowanie w wysokości 3 mln zł do tej inwestycji z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Zorganizowana właśnie przy Sadowej specjalna konferencja prasowa traktowała o szczegółach programu Mieszkanie Plus. Mieszkanie Plus w Wieluniu to łącznie 200 mieszkań o średniej powierzchni 50 metrów kwadratowych.

Osiedle przewiduje zarówno lokale jedno-, dwu-, trzy- jak i czteropokojowe. Przewidywany termin rozpoczęcia prac budowlanych to I kwartał 2020 roku, choć niewykluczone, że prace rozpoczną się wcześniej.

Inwestycja w ramach programu Mieszkanie Plus w Wieluniu zostanie zrealizowana na ponad dwu hektarowej działce przy ul. Sadowej/ul. Agrestowej. Teren, na którym będzie realizowana inwestycja jest dobrze rozwinięty pod względem dostępności i różnorodności punktów handlowo – usługowych.

Już w przyszłym miesiącu rozpocznie się projektowanie osiedla. Inwestycja w ramach programu Mieszkanie Plus jest odpowiedzią na deficyt mieszkaniowy w mieście.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl