Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WEZMĄ UDZIAŁ W CIEKAWYM PROJEKCIE

Pełną parą ruszyły przygotowania do realizacji projektu „Śpiewać każdy może” realizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury „Kulturalny Koneser”. Jego finalnym efektem będą 3 czerwcowe koncerty w Wieluniu, Wieruszowie i Czastarach.

Chóry „Con Grazia” z Czastar, UTW z Wieruszowa oraz "Melodia” z Wielunia intensywnie ćwiczą z dyrygentem Sebastianem Sikorą nad emisją głosu, aspektami technicznymi wokalu oraz repertuarem.

Efektem końcowym działań projektowych będą 3 czerwcowe koncerty, które odbędą się w Wieruszowie, Czastarach i Wieluniu. Chóry wykonają wspólnie 4 utwory, a oprócz tego każdy z nich zaprezentuje swój program.

Nad całością czuwają Animatorzy projektu – Sebastian Sikora i Teresa Pieprzyk, którzy z powodzeniem zarażają swoją muzyczną pasją wszystkich dookoła.

Projekt „Śpiewać każdy może” realizowany przez Polskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury „Kulturalny Koneser” dofinansowany jest w ramach programu „Seniorzy w Akcji” przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” oraz Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.

Partnerami w projekcie są Wieluński Dom Kultury, Wieruszowski Dom Kultury oraz Gminny Ośrodek Kultury w Czastarach.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl