Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

W PODZIĘKOWANIU ZA POMOC I WSPARCIE FINANSOWE [VIDEO]

Dziękczynne spotkanie zarządu Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego odbywa się każdego roku. To niewątpliwie okazja do spotkania z jej podopiecznymi, ale też firmami wspierającymi finansowo działalność organizacji.  Przypomnijmy, że fundacja ma już 17 lat.

Dzięki fundacyjnym środkom wielu młodych ludzi mogło rozwinąć swoje zdolności. Warto w tym miejscu zauważyć, że Fundacja prowadzi wiele stypendialnych programów, choćby takich jak „Równe Szanse”, „Agrafka Agory”, „Sportowiec”, „Talenty” czy „Stypendia Pomostowe”.

Podczas spotkania nie zabrakło podziękowań osobom i instytucjom szczególnie zaangażowanym w pracę na rzecz Fundacji. Za wieloletnią współpracę z fundacją podziękował także były starosta wieluński Andrzej Stępień. Spotkanie zakończył miły akcent artystyczny.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl