Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

TROPEM WILCZYM W LASKU MIEJSKIM [VIDEO]

Niecałe dwa kilometry liczył odcinek trzeciego już wieluńskiego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Ponieważ jest go w stanie w stanie przebiec wiele osób, od kilkulatków do tych w wieku podeszłym, w corocznym memoriale uczestniczy coraz więcej biegaczy. Tych 3 marca stanęło na linii startu prawie czterystu.

I tym razem nie mogło zabraknąć rzecz jasna przedstawicieli Stowarzyszenia Wieluń Biega, spośród których Damian Skupiński wygrał w kategorii open, a prezes zajął trzecie miejsce.

Jak się okazuje, wśród uczestników nie zabrakło również osób, dla których rok 1963 jest ważny również z innego powodu. Wśród przedstawicielek płci pięknej nie zawiodła natomiast jedna z faworytek.

Warto dodać, że w imprezie biegowej w lasku towarzyszyła zbiórka Fundacji Dotknij Pomocy na rzecz Kasi Jędrasiak, którą czeka na szereg operacji wycenionych łącznie na 7 milionów zł.

W czasie niedzielnej kwesty udało się zebrać 1630 zł, ale nie była to ostatnia zbiórka na ten szlachetny cel.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl