Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O KOMPOSTOWNI RAZ JESZCZE [VIDEO]

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej ponownie wrócono do sprawy zamkniętego wysypiska śmieci w podwieluńskiej Rudzie. Chodzi o budowę na jego terenie kompostowni. Rozbudowa składowiska odpadów miała być sfinansowana z pożyczko-dotacji z NFOŚiGW w Warszawie.

Do chwili obecnej nie została podpisana  jednak umowa z funduszem, przybliżony termin zawarcia umowy to koniec marca 2019 r. Wątpliwości radnych w sprawie budowy kompostowni po raz kolejny próbował rozwiać burmistrz Okrasa.

Był wyraźnie zdenerwowany dociekliwymi pytaniami radnych. Odpowiedź na zarzuty Okrasy w kierunku radnych miejskich była natychmiastowa.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl