Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

OKOLICZNOŚCIOWE PRZEMÓWIENIA I APEL POLEGŁYCH [VIDEO]

Wieluńskie obchody przypadającego 1 marca Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych zorganizowano tym razem na wieluńskim cmentarzu przy symbolicznej mogile partyzantów Konspiracyjnego Wojska Polskiego. Obchody to przypomnienie bolesnej i trudnej historii powojennej Polski.

Specjalny odczyt na temat antykomunistycznego podziemia wygłosił Marek Gogola- historyk z Muzem Ziemi Wieluńskiej. W dalszej części tego uroczystego spotkania głos zabrali również burmistrz Wielunia,  poseł na Sejm Ziemi Wieluńskiej i starosta wieluński.

W trakcie uroczystości nie zabrakło również apelu poległych. Wspomniano także o takich postaciach jak Danuta Siedzikówna „Inki” i Feliks Selmanowicz „Zagończyka”. Ponadto złożono okolicznościowe wiązanki kwiatów.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl