Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

RAPORT MUNDUROWYCH NA SESJI RADY MIASTA [VIDEO]

Pytania o bezpieczeństwo nasze codzienne na posiedzeniach Rady Miejskiej padają przynajmniej raz w roku kiedy to radnym i burmistrzowi raportują służby mundurowe. Tym razem w roli głównej wystąpił mł. insp. Grzegorz Libura – Komendant Powiatowy Policji w Wieluniu.

Libura szefem komendy został w kwietniu ubiegłego roku. Pochodzi z Wrocławia. Poruszono też temat o którym zrobiło się głośno w całym kraju. Chodzi  o rozbicie zorganizowanej grupy przestępczej i aresztowanie przez CBŚ ponad 20 osób.

W grupie tej znalazło się także dwóch policjantów z wieluńskiej komendy. Postawiono im zarzut działania w zorganizowanej grupie przestępczej. Komendant Libura generalnie chwalił podległych mu policjantów, ich zaangażowanie w pracę.

Ale jak to mówią zawsze może być lepiej. To lepiej już się zadziało i dotyczy zmian personalnych w wieluńskiej komendzie, które weszły w życie 1 lutego. Zresztą nie chodzi tu tylko o sam Wieluń, ale też zmiany na stanowiskach komendantów komisariatów policji w Białej czy Osjakowie.

Więcej o naszym codziennym bezpieczeństwie jak również głośniej akcji dotyczącej rozbicia zorganizowanej grupy przestępczej w ten weekend w stacji TVK WSM w programie Temat Tygodnia.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl