Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O PODZIALE PUNKTÓW DECYDOWAŁY RZUTY KARNE [VIDEO]

Tylko punkt zdobyli szczypiorniści MKS-u w meczu 15. kolejki pierwszej ligi. Tylko, gdyż rywalem podopiecznych Tomasza Derbisa był zajmujący do soboty ostatnie miejsce w tabeli ŚKPR Świdnica.

Niestety, drużyna, która uległa wielunianom różnicą aż jedenastu bramek, już po kwadransie wyszła na prowadzenie i nie oddała go prawie do końcowej syreny. Prawie, gdyż w przedostatniej minucie gospodarze po heroicznym pościgu zdołali wyrównać.

Mało tego, kilkadziesiąt sekund później mieli nawet tzw. piłkę meczową, ale nie wykorzystali jej i spotkanie w regulaminowym czasie zakończyło się remisem 28:28.
W takiej sytuacji o podziale punktów decydowała seria rzutów karnych.

Te, podobnie, jak w całym meczu, lepiej egzekwowali przyjezdni, zdobywając ostatecznie dwa punkty, na otarcie łez pozostawiając MKS-owi jedno oczko.

Mimo porażki, w drużynie z Wielunia na wyróżnienie zasłużyli dwaj zawodnicy: mający niemal stuprocentową skuteczność w ataku Konrad Krzaczyński i najbardziej waleczny na boisku Jarosław Cepielik. Ten drugi słusznie wybrany został na najlepszego zawodnika w drużynie MKS-u.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl