Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWA USŁUGA SPECJALNIE DLA PODATNIKÓW [VIDEO]

W okresie rozliczania się z fiskusem w wieluńskim Urzędzie Skarbowym fizycznie jest coraz mniej osób. To dobry objaw, ponieważ świadczy  o tym, że coraz chętniej rozliczamy się przez internet. W tym roku do elektronicznego sposobu rozliczania się z urzędem doszła nowa usługa tzw. Twój e-PIT.

I na to w szczególności w rozmowie ze stacją TVK WSM zwraca uwagę Joanna Mielczarek - kierownik Samodzielnego Referatu Spraw Wierzycielskich. Teoretycznie wygląda to tak, że w sprawie rozliczenia się z fiskusem nie musimy robić praktycznie nic.

Niejako z automatu zostaniemy rozliczeni przez Krajową Administrację Skarbową. Warto jednak zapoznać się z nowym udogodnieniem, zrobić to samemu, uwzględniając odpowiednie modyfikacje.

Warto pamiętać o organizacjach pożytku publicznego działających na naszym terenie. 1% naszego podatku jest im bardzo potrzebny nie tylko do bieżącego funkcjonowania, ale też nowych inwestycji.

Tacy Sami na przykład kończą swój nowy projekt-hydroterapię dla Wielunia. Warto na to zwrócić uwagę. Tymczasem na początku tego tygodnia w skrzynkach mailowych wielu firm, także w naszej stacji pojawiły się maile właśnie od Urzędu Skarbowego.

Ostrzegamy, to fałszywe wiadomości. Nie reagujmy na nie, a już na pewno nie otwierajmy załączników dołączonych do wiadomości

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl