Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MIESZKANIE PLUS – NOWE INFORMACJE DLA WIELUNIAN [VIDEO]

Podczas ostatniej konferencji prasowej poseł PiS Paweł Rychlik w towarzystwie przewodniczącego Rady Miejskiej Tomasza Akulicza również  z tego samego ugrupowania poinformował o nowych planach związanych z nieco już zapomnianym, przynajmniej w naszym mieście programem Mieszkanie Plus.

Przypomnijmy, że podpisanie warunkowej umowy inwestycyjnej pomiędzy Gminą Wieluń a Funduszem Sektora Mieszkań na Wynajem Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych reprezentowanym przez BGK Nieruchomości S.A. w programie Mieszkanie Plus miało miejsce w czerwcu 2017 roku.

W imieniu Gminy Wieluń umowę asygnował Burmistrz Wielunia Paweł Okrasa, natomiast Bank Gospodarstwa Krajowego Nieruchomości S.A. reprezentował członek Zarządu Bartłomiej Pawlak. Mówiono wtedy, że jest szansa na budowę ponad 200 nowych mieszkań w Wieluniu.

Od tamtego czasu w sprawie nie zadziało się praktycznie nic konkretnego. Aż do teraz. Mieszkanie Plus to program głównie dedykowany dla tych mieszkańców, którzy mają trochę wyższe dochody, niż te najniższe i potrzebują mieszkania o dobrym standardzie.

Nowe lokale powstaną w Wieluniu przy ulicy Sadowej. Wspomnianą informację o programie poseł Rychlik przekazał także radnych miejskim podczas ich ostatniego posiedzenia.

W trakcie konferencji mówiono również o nowych propozycjach programowych PiS przedstawionych na ogólnopolskiej konwencji partii w sobotę 23 lutego.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl