Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NIE CHCĄ DYŻUROWAĆ W NOCY, BO SIĘ NIE OPŁACA? [VIDEO]

Choć na terenie Wielunia mamy aż 26 aptek od nowego roku próżno w mieście szukać takiej, która dyżuruje w nocy. Jedyna, która do tej pory pracowała w takim trybie już tego nie robi. Podobno się nie opłaca. Pracownikom aptek trzeba przecież zapłacić, a pacjentów nocą jak na lekarstwo.

Czasem jednak zdarzają się sytuacje wyjątkowe, że trzeba pilnie udać się do apteki nawet w środku nocy. Choć starostwo powiatowe pod koniec każdego roku ustala grafik dyżurujących nocą aptek to praktycznie istnieje on tylko na papierze.

Apteki nie muszą się do niego obowiązkowo dostosować. Jak zwykle w takich przypadkach sprawa rozbija się o pieniądze. I to niemałe. A może sprawę załatwi nowy poseł ziemi wieluńskiej?  

Zasugerował to radny Andrzej Stępień. Czy problem braku nocnych dyżurów wieluńskich aptek zostanie rozwiązany pokaże najbliższy czas. Pewnym udogodnieniem byłaby z pewnością apteka w szpitalu.

Tej jednak od dawna już nie ma i póki co nie zanosi się, aby ją ponownie utworzono w wieluńskiej lecznicy.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl