Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PROSZĄ O WIĘCEJ EMPATII DLA PACJENTÓW SZPITALA [VIDEO]

Z ostatniej sesji Rady Powiatu, którą po raz kolejny w zastępstwie Krzysztofa Owczarka poprowadził wiceprzewodniczący Grzegorz Jankowski dowiedzieliśmy się o kolejnych zmianach w strukturze organizacyjnej starostwa powiatowego. Wywiązała się także dyskusja o wieluńskim szpitalu.

Szef lecznicy Janusz Atłachowicz mówił m. in. o planie finansowym SP ZOZ w Wieluniu na 2019 rok. Ale na tym się nie skończyło. Podczas medycznej dyskusji poruszono też kwestię podwyżek dla personelu medycznego.

Nie chodzi tu bynajmniej tylko o lekarzy, ale przede wszystkim tzw, średni personel, głównie pielęgniarki. Ciekawym zagadnieniem był wątek pracy szpitalnych lekarzy.

Radny Waldemar Borczyk stwierdził, ze pacjenci chcą od medyków więcej empatii, więcej zainteresowania ich problemem z jakim przychodzą do szpitala.

Dyskusja o pracy lekarzy w wieluńskim szpitalu nie była wcale taka krótka. Pokażemy ją w całości w najbliższy weekend w stacji TVK WSM. Zapraszamy do oglądania drugiej odsłony Tematu Tygodnia.

.be

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl