Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

FINAŁ PLEBISCYTU W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ

Czwarta edycja Gali dla Przedsiębiorców- Wieluńskie Wieże Sukcesu podobnie jak ubiegłoroczna zostanie zorganizowana w kinie „Syrena”. Symboliczne statuetki wręczone zostaną w kilku kategoriach. Jedną z nich jest działalność społeczna. Kto został nominowany?

HARCERZE ZIEMI WIELUŃSKIEJ

Wieluńscy Harcerze czynnie uczestniczą w życiu Wielunia. Biorą udział w lokalnych wydarzeniach, uroczystościach religijno – patriotycznych, prowadzą liczne akcje charytatywne, pomagając najbardziej potrzebującym, włączają się również w ogólnopolskie akcje.

WIELUŃSKI UNIWERSYTET III WIEKU

Trzynasty już rok przeżywają drugą młodość, zachowują aktywność, są niestrudzeni, stale się rozwijają, lubią wszystko co nowe, mają apetyt na życie i fantazję. Poznawanie ludzi i świata staje się dla nich niewyczerpanym źródłem radości i inspiracji. Ich „jesień życia” jest barwna i twórcza

Stowarzyszenie Integracyjne Działające na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin „Tacy Sami”

Stowarzyszenie powstało w 1999 r. a w 2004 r. uzyskało status Organizacji Pożytku Publicznego. Działania statutowe stowarzyszenia skierowane są na potrzeby osób niepełnosprawnych. Wybudowali własny Ośrodek Rehabilitacyjny i od 2009 r realizują Zadania Zlecone współfinansowane przez PFRON z zakresu kompleksowej rehabilitacji psychoruchowej, wspierającej osoby - w szczególności dzieci - poprzez terapię pedagogiczną, psychologiczną, logopedyczną, rehabilitację ruchową, terapię w wodzie, hipoterapię, arteterapię i Integrację Sensoryczną.

Ochotnicze Straże Pożarne z Gminy Wieluń

Zapewniają ważną rolę w budowaniu poczucia bezpieczeństwa na terenie Gminy Wieluń. Aktywnie uczestniczą w wyjazdach związanych z pożarami, wypadkami samochodowymi, nawałnicami, ale również udzielają się społecznie podczas imprez, dbając o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl