Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PUCHATE PIĘKNOŚCI I DRÓB OZDOBNY [VIDEO]

Wystawa królików rasowych, drobiu ozdobnego i gołębi od pierwszej edycji, która odbyła się w 2003 roku w podwieluńskiej Rudzie poczyniła ogromny postęp i rozmach. Wtedy mieliśmy zaledwie 123 króliki, a teraz podczas szesnastej już edycji zaprezentowano aż 1231 tych puchatych piękności.

Dla osób nie związanych z króliczą branżą żywa ekspozycja dostarcza przede wszystkim wielu wrażeń wizualnych. Mamy tutaj przecież króliki wszelkich ras i maści, począwszy od tych zupełnie małych, a kończąc na belgijskich olbrzymach.

Wystawa ma oczywiście międzynarodowy charakter. W tym roku do Wielunia przyjechali m.in. hodowcy królików ze Słowacji i Litwy.

Wystawę zorganizowali Związek Hodowców Królików i Drobnego Inwentarza Ziemi Wieluńskiej i Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego. Patronował jej Marszałek Województwa Łódzkiego, starosta wieluński i burmistrz Wielunia.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl