Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

JAKO JEDYNI WYGRALI WSZYSTKIE SPOTKANIA [VIDEO]

LZS Orion Olewin przerwał serię czterech zwycięstw z rzędu GKS-u Kurów w mistrzostwach Gminy Wieluń w futsalu klubów Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe. Jako jedyni w stawce pięciu drużyn olewinianie wygrali wszystkie spotkania, a decydującym o pierwszym miejscu było pokonanie 1:0 LKS Masłowice, po golu Wiktora Nawrockiego.

Poza pucharem za mistrzostwo, który wręczył najlepszej drużnie burmistrz Paweł Okrasa, do Olewina pojechała również nagroda dla króla strzelców. Nie pierwszy raz zdobył ją Bartosz Kowalczyk.

Najlepszym bramkarzem turnieju z kolei wybrano Bartłomieja Nawrockiego, również z Olewina, a MVP mistrzostw został Arkadiusz Bąk z Masłowic. Choć w imprezie w hali WOSiR w latach 2015-2018 nieprzerwanie triumfował GKS Kurów.

Jego detronizację trudno uznać za sensację, z czym zgadza się również jeden z byłych piłkarzy Kurowa. Mimo, że grał w tej drużynie kilka dobrych lat, tym razem musiał powściągnąć emocje.

Urząd, który sprawuje, każe mu równo traktować wszystkie LZSy- działające na terenie gminy Wieluń. Były klub burmistrza - GKS Kurów zajął ostatecznie trzecie miejsce, czwarty był Piast Ruda, a piąty Park Starzenice.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl