Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WSPOMNIENIA I CIEKAWE WYSTĘPY WOKALNE [VIDEO]

Druga część trzydziestego Wieczoru Poezji Przy Świecach poświęcona była już jego okrągłemu jubileuszowi. Początki tej artystycznej imprezy wspominały jej organizatorki Elżbieta Kalińska  i Zofia Szpikowska.

Głos zabrała również zaproszona na tę okoliczność do Wielunia aktorka Joanna Osyda- także występująca kiedyś jako uczestniczka poetyckiego konkursu. Były też krótkie koncerty.

Z ciekawym repertuarem zaprezentowały się na scenie Zofia Szpikowska, znakomita Kinga Zygmunt, będąca gwiazdą wieczoru poezji w ubiegłym roku oraz Iwona Karbowska- prowadząca warsztaty wokalne.

W trakcie jubileuszowego koncertu nie zabrakło również specjalnych podziękowań dla twórców Wieczoru Poezji Przy Świecach, gości i organizatorów.

Obszerna relacja z jubileuszowego trzydziestego Wieczoru Poezji przy Świecach i XII Powiatowego Konkursu Piosenki Poetyckiej do zobaczenia w TVK WSM w przyszły weekend w Kulturalnym Temacie Tygodnia.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl