Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ŚPIEWALI PIOSENKI WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO [VIDEO]

Jubileuszowy, bo trzydziesty już Wieczór Poezji przy Świecach zorganizowano tym razem na artystycznej Wieluńskiego Domu Kultury. W ramach imprezy podzielonej w sumie na dwie części odbył się także XII Powiatowy Konkurs Piosenki Poetyckiej. Skupmy się zatem teraz na konkursie piosenki poetyckiej.

Poświęcono go w tym roku twórczości niezapomnianego Wojciecha Młynarskiego, znakomitego tekściarza, ale też kompozytora i reżysera teatralnego. Warsztaty wokalne z biorącą udział w przeglądzie młodzieżą poprowadziła tym razem wokalistka Iwona Karbowska, a za muzyczną oprawę koncertu odpowiedzialny był Piotr Sitarski.

Piosenki Młynarskiego zaprezentowało w sumie 15 wykonawców- solistów szkół podstawowych, gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych. Po koncercie przyszedł czas na obrady jury, a po nich na wyróżnienia.

Było ich całkiem sporo. Finałowa trójka laureatów dwunastej edycji poetyckiego konkursu prezentuje się następująco:  III miejsce Wiktoria Cieślak, II miejsce: Paulina Jarząb, I miejsce: Maja Ciach.

Były też nagrody specjalne i wyróżnienia: od  Iwony Karbowskiej (prowadzącej warsztaty) dla Zosi Grabowskiej oraz indywidualne wyróżnienie od Joanny Osydy i zaproszenie na konsultacje w Teatrze Opole dla Julii Zadwornej.

- I miejsce: Maja Ciach
- II miejsce: Paulina Jarząb
- III miejsce: Wiktoria Cieślak
- Nagroda Dyrekcji II Liceum Ogólnokształcącego w Wieluniu: Paulina Sitarska
- Wyróżnienie : Julia Włodarczyk
- Nagroda Publiczności: Paulina Jarząb
- Nagroda Iwony Karbowskiej: Zosia Grabowska
- Nagroda - Obiad w Zielonej Werandzie: Julia Włodarczyk
- Indywidualne wyróżnienie od Joanny Osydy i zaproszenie na konsultacje w Teatrze Opole: Julia Zadworna

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl