Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KASIA CZEKA NA WASZĄ POMOC [VIDEO]

Rodzice 2,5 letniej Kasi Jędrasiak proszą o pomoc. Na operację Kasi, która może odbyć się tylko w USA potrzeba 7 milionów zł. Kasia choruje na złą w rokowaniach postać tetrologi Fallota. Poza dziurą między przedsionkami i komorami serca oraz nieprawidłową budową aorty, ma też niewykształcony pień płucny i zbyt cienkie, aby pompować krew do płuc tętniczki płucne.

Kasia zaczęła chodzić mając prawie 2 lata, ale każdy krok ją męczy. Dziecko nie może biegać jak rówieśnicy gdyż po prostu się dusi. Z powodu braku tlenu często sinieje, nie ma siły bawić się i chodzić.

Wciąż przedłużające się niedotlenienie hamuje jej rozwój fizyczny i upośledza radość życia Kasi, a także hamuje rozwój płuc.

Nasza córeczka przeszła jak dotąd 3 ciężkie operacje kardiochirurgiczne na otwartym sercu, ma założony stent i odbyła liczne zabiegi cewnikowania serca. Naczynia płucne są mimo prób kardiochirurgów nadal niedorozwinięte, tętnice płucne nie chcą rosnąć, dziecku grozi w każdej chwili śmierć z powodu niedotlenienia - piszą w apelu o pomoc rodzice Kasi.

Operacja Kasi ma odbyć się w Stanford w USA. Staraliśmy się o leczenie w Europie lecz nikt nie zdecydował się pomóc naszej córce. Jedynie przyszła odpowiedź z USA że wyleczą naszą córkę - piszą dalej w apelu rodzice.
Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl