Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PRZEJŚCIOWE PROBLEMY Z OPŁATAMI ZA ŚMIECI [VIDEO]

Temat coraz droższych odpadów stanął na forum Rady Miejskiej nie tylko przy punkcie dotyczącym podjęcia przez radnych uchwały w sprawie zatwierdzenia nowych cen za śmieci. Mówiono o tym również przy punkcie traktującym o zmianach w budżecie Gminy Wieluń na rok bieżący.

Sprawą zainteresowało się w zasadzie dwoje radnych: Robert Kaja i Anna Dziuba- Marzec. Po raz kolejny poruszono zatem kwestię ilości tzw. deklaracji śmieciowych, ale też bilansowania się śmieciowego interesu.

Nowe stawki za odpady będą obowiązywać od marca. Miesięczna opłata za odbiór posegregowanych odpadów wyniesie 10 złotych od osoby. Ci, którzy śmieci nie będą segregować zapłacą 20 zł.

Tymczasem w związku z pojawiającymi się pytaniami od mieszkańców w sprawie problemów związanych z regulowaniem opłat za śmieci, Urząd Miejski informuje, iż z uwagi na zmianę banku obsługującego gminę Wieluń, zmianie uległy numery rachunków indywidualnych służących do wnoszenia opłat z tytułu odbioru odpadów.

W związku z powyższym aktualne numery rachunków indywidualnych zostaną przekazane mieszkańcom w lutym razem z informacją o nowych stawkach opłat za odbiór śmieci.

Urząd informuje jednocześnie, iż aktualny numer indywidualnego rachunku dla wnoszenia opłat za odbiór śmieci, można uzyskać w Urzędzie Miejskim w pokojach 44, 137 lub telefonicznie.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl