Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CORAZ WIĘCEJ KLAS O NOWYCH PROFILACH [VIDEO]

Tłumy szkolnej młodzieży na targach edukacyjnych, szkół i placówek oświatowych powiatu wieluńskiego to w sumie nic nowego. Tak jest od wielu lat. Tegoroczna edycja tej szkolnej imprezy trwała wyjątkowo długo, bo aż dwa dni. Z roku na rok w szkołach średnich prowadzonych przez powiat coraz więcej jest klas o nowych profilach.

Coraz więcej jest również klas patronackich. Z placówkami oświatowymi współpracuje w tej chwili praktycznie czołówka wieluńskich firm. Pytana przez nas młodzież uważa, że targi są bardzo potrzebne.

Niezdecydowani dostają kompleksowe informacje, co niejednokrotnie pozwala im podjąć ostateczną decyzję o wyborze dalszej drogi edukacji. Praktyczne zajęcia czy też warsztaty niewątpliwie są kluczem dającym przepustkę do zawodowego życia.

Targi to także sprawdzian dla dyrektorów poszczególnych szkół. Kilka miesięcy później okazuje się przecież jak targowa oferta przełożyła się na liczebność pierwszych klas.

Uczniowie, którzy przyszli na targi nie tylko interesowali się nowymi szkołami, ale też bardzo aktywnie agitowali za tymi w których aktualnie się uczą.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl