Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

TURNIEJ LIGI WOJEWÓDZKIEJ [VIDEO]

MKS PMDKiS Wieluń był organizatorem drugiego turnieju ligi wojewódzkiej piłki ręcznej rocznika 2006. Jak na gospodarzy przystało, podopieczni Wojciecha Psui okazali się dość gościnni, już w pierwszym meczu nie mając wiele do powiedzenia z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.

Pierwsza połowa była wprawdzie dość wyrównana, ale po przerwie goście szybko powiększali przewagę, by wygrać dość pewnie. Pierwsza połowa była również wyrównana w drugim meczu wielunian.

Jednak tym razem w drugiej połowie to gospodarze wyraźnie przeważali i nie dali szans starszemu, ale złożonemu wyłącznie z dziewcząt, zespołowi ChKS-u Łódź.
Ukryte obawy Filipa znalazły odbicie na boisku i w ostatnim meczu Emkaesiacy ulegli Anilanie Łódź 12:22.

Udany występ zanotował za to młodszy zespół MKSu PMDKiSu, złożony z chłopców i dziewcząt - prowadzony przez Maję Zienkiewicz.

Podobnie, jak w pierwszym turnieju w Wieluniu, w drugich zawodach w hali ChKSu w Łodzi również odniósł komplet zwycięstw za trzy punkty i umocnił się tym samym na pozycji lidera swojej grupy.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl