Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

OGÓLNIAK Z WIELUNIA NA STUDNIÓWCE W PRASZCE [VIDEO]

Tegoroczni maturzyści z II LO im. J. Korczaka swoją studniówkę zorganizowali w jednej z sal bankietowych w Praszce. Ten jedyny w ich życiu bal rozpoczął się naturalnie od okolicznościowych przemówień.

Głos zabrała m.in. dyrektor II LO, starosta i burmistrz Wielunia. Do poloneza przygotował młodzież nauczyciel Ryszard Stronczyński. Zatańczyło go w sumie 30 par.

W tym roku maturę w ogólniaku zdawać będzie 141 młodych ludzi z klasy biologiczno-chemicznej, humanistycznej z elementami dziennikarstwa, humanistycznej, ekologiczno-językowej i filologicznej.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl