Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

STARTOWALI W RÓŻNYCH KONKURENCJACH [VIDEO]

Mityng Pływacki Osób Niepełnosprawnych to już tradycja placówek integracyjnych. Zawody zostały zorganizowane przez  Zespół Szkół Specjalnych, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Gromadzicach, ZS nr 1 i I LO im. T. Kościuszki.

W mityngu wzięło udział około 50 zawodników nie tylko z Wielunia, ale również z Działoszyna, Łodzi i Gromadzic. Zawodnicy startowali w różnych konkurencjach na kilku dystansach.

Niektórzy uczestniczyli w pływackiej rywalizacji po raz pierwszy, jednak dla większości było to już kolejne sportowe wydarzenie. Serdeczna publiczność dopingowała pływaków biorących udział w mityngu.

Trema i stres zamieniały się w radość i dumę z osiągniętych wyników. Na zwycięzców czekały medale i nagrody.

Mityng Pływacki zakończył się wodną rywalizacją organizatorów zawodów z placówek specjalnych. Finałowe wydarzenie dostarczyło uczestnikom nie lada emocji.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl