Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DOSTALI NOWY SAMOCHÓD I DZIAŁKO PIANOWE [VIDEO]

Roczna narada w Komendzie Powiatowej PSP w Wieluniu traktowała o podsumowaniu pracy wieluńskich strażaków w minionym 2018 roku. Uczyniono to w towarzystwie zaproszonych gości, władz miasta, powiatu, posłów oraz wójtów gmin i komendantów gminnych jednostek OSP Powiatu Wieluńskiego.

Na rocznej naradzie raportował rzecz jasna nie tylko sam szef wieluńskich strażaków,  ale też naczelnicy i kierownicy poszczególnych pionów. Prelekcje dotyczyły m.in.  zagadnień organizacyjno – kadrowych, operacyjnych, prewencyjnych oraz kwatermistrzowsko – technicznych.

Przedstawiono również kierunki działań na rok bieżący. Kilka okolicznościowych słów na naradzie wygłosił m.in. zastępca Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.

Na zakończenie narady odbyło się jeszcze uroczyste przekazanie nowego sprzętu dla komendy. Chodzi o ten oto nowy samochód rozpoznawczo – ratowniczy z funkcją “eko – czyściciel”, który pozyskano dzięki środkom z KW PSP w Łodzi oraz od władz samorządowych powiatu, miasta, gmin i firm z terenu powiatu wieluńskiego.

Akt przekazania wręczył st. bryg. Marek Jankowski – Zastępca Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. Wieluńskim strażakom przekazano ponadto działko wodno – pianowe o wydajności 5000 l/min.

Zakup był możliwy dzięki środkom z rezerwy celowej budżetu Państwa. Wniosek o zakup złożył Piotr Polak – Poseł na Sejm RP, który wspólnie z wieluńskim parlamentarzystą Pawłem Rychlikiem wręczył akt przekazania.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl