Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O FINANSACH POWIATU WIELUŃSKIEGO W 2019 ROKU [VIDEO]

Budżet powiatu wieluńskiego na nowy rok tym razem został uchwalony przez radnych wyjątkowo późno, bo pod koniec stycznia nowego już roku. W poprzednich latach było to zazwyczaj pod koniec grudnia. W roli prowadzącego obrady sesji Rady Powiatu po raz pierwszy wystąpił Grzegorz Jankowski- pierwszy wiceprzewodniczący.

To w zastępstwie Krzysztofa Owczarka, który po pożegnaniu się z funkcją prezesa Przedsiębiorstwa Komunalnego zniknął z życia publicznego. Trzeba uczciwie przyznać, że Jankowski poprowadził sesję wyjątkowo zgrabnie.

Najważniejsze założenia budżetu przedstawił starosta Marek Kieler, a najbardziej aktywny w budżetowej dyskusji był opozycyjny PSL na czele z byłym starostą Andrzejem Stępniem. Po niezbyt długiej dyskusji przyszedł czas na głosowanie.

Tutaj nie było niespodzianek, bo radni w sprawie uchwalenia budżetu byli wyjątkowo jednomyślni. Dłuższa relacja z budżetowej sesji Rady Powiatu do zobaczenia w ten weekend na antenie TVK WSM.

Będzie w niej mowa nie tylko o finansach powiatu, ale też o nowym ambulansie medycznym dla szpitala, który to oficjalnie został przekazany do użytku tego samego dnia co budżetowa sesja.

Pytał o to radny Stępień. Okazało się bowiem, że nowy ambulans w wieluńskim szpitalu pojawił się już 17 grudnia, a dopiero 23 stycznia został oficjalnie przekazany do użytku.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl