Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

W ROLI GŁÓWNEJ NIEKOLOROWY ŚWIAT I WTZ Z OLEWINA [VIDEO]

Ponad 50 czarno – białych fotografii można podziwiać w Bibliotece Publicznej Wielunia. Wystawę „Niekolorowy świat” stworzyli artyści z różnych regionów Polski. Na wystawie znajdują się fotografie o różnej tematyce.

Zdjęcia przedstawiają martwą naturę, pejzaże, postacie, ciekawe miejsca i wydarzenia oraz obiekty architektoniczne. Ekspozycję „Niekolorowy świat” można oglądać do 12 kwietnia. Na zakończenie wystawy planowane jest spotkanie z autorami prac.

Druga wystawa w miejskiej książnicy znajduje się w holu biblioteki. Są to prace uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Olewinie. Prace wykonano niezwykle staranie i z wielkim zaangażowaniem.

Widać spory wkład pracy i serca uczestników zajęć terapeutycznych oraz samych terapeutów. Wystawa budzi zainteresowanie czytelników odwiedzających bibliotekę, którzy nie ukrywają, że prezentowane na niej prace działają inspirująco.
Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl