Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WODNE ZAJĘCIA DLA MIESZKAŃCÓW MIASTA [VIDEO]

Realizacja najnowszego projektu stowarzyszenia „Tacy Sami”  „Hydroterapia dla Wielunia” powoli zmierza ku końcowi. Basen oraz całe zaplecze wraz ze specjalistycznymi urządzeniami do wodnych zajęć służyć będą nie tylko niepełnosprawnym dzieciom, ale też zdrowym mieszkańcom Wielunia.

Warto zauważyć, że „Hydroterapia dla Wielunia”znalazła się wśród zaopiniowanych projektów wybranych w ramach drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego.

Inwestycja zostanie dofinansowana kwotą prawie 300 tys. złotych. W głosowaniu projekt uzyskał 9 816 punktów. A zatem „Tacy Sami” w dwudziesty rok istnienia oraz dwunasty w siedzibie przy Traugutta wchodzą z niemałym przytupem. Całość inwestycji ruszy najprawdopodobniej w czerwcu tego roku.

Hydroterapia potrzebuje jednak jeszcze sporo pieniędzy, aby cała inwestycja mogła się zakończyć. Mogą w tym pomóc również Państwo. Jak? Przy rozliczeniu się z fiskusem warto nasz 1% podatku przekazać właśnie tej organizacji pożytku publicznego.

Stowarzyszenie prowadzi zajęcia rehabilitacyjne dla 80 dzieci. Dzieci z zespołem, downa, autystycznych czy z porażeniem mózgowym. To nieoceniona pomoc pracujących w ośrodku terapeutów.

Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl