Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CO DALEJ Z ODWOŁANYM PREZESEM? [VIDEO]

Przedsiębiorstwo Komunalne nowego szefa ma od stycznia 2019 roku. Został nim jak wiadomo Tomasz Kulicki. Zmiany w tej gminnej spółce zaszły na posiedzeniu Rady Nadzorczej firmy 31 grudnia 2018 roku. Krzysztof Owczarek przebywa w tej chwili na zwolnieniu lekarskim.

Nowy prezes komunalnej ma wiele ważnych spraw do załatwienia w spółce. Porozmawiamy z nim w TVK WSM, ale jeszcze nie teraz. Te najważniejsze sprawy to przede wszystkim gospodarka śmieciowa i budowa kompostowni na wysypisku w Rudzie.

Czy szykuje się nam podwyżka opłat za odprowadzanie odpadów? Pewnie tak, lecz w późniejszym terminie. Na razie jest tak, jak było w starym roku - mówi stacji TVK WSM Radosław Urbaniak - przewodniczący Rady Nadzorczej PK.

Choć Krzysztof Owczarek będący jednocześnie Przewodniczącym Rady Powiatu w dalszym ciągu jest zatrudniony w firmie, kwestia jego powrotu do pracy jest mocno dyskusyjna. Czy nowy prezes będzie chciał współpracować ze starym?

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl