Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZMIANY ORGANIZACYJNE I NOWE TWARZE W URZĘDZIE [VIDEO]

Od stycznia Urząd Miejski w Wieluniu wprowadził kilka zmian organizacyjnych, a co za tym idzie także i personalnych. Jedną z nich jest powołanie Joanny Skotnickiej- Fiuk na stanowisko wiceburmistrza Wielunia.

Joanna Skotnicka- Fiuk awansowała na to stanowisko z funkcji kierownika Biura Obsługi Burmistrza. Nowe rozdanie, nowy początek i nowe obowiązki.

Z kolei szefem Biura Burmistrza Wielunia został Radosław Urbaniak. Tym samym wspomnianą jednostkę przejął właśnie po Joannie Skotnickiej- Fiuk.

Nowy szef promocji Ratusza poinformował nas z kolei o kolejnych, personalnych zmianach w urzędzie. Ze stanowiskiem naczelnika Wydziału Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej pożegnał się Waldemar Kluska.

Ale to jeszcze nie wszystko. Jest też nowy naczelnik wydziału podatków i opłat lokalnych. Więcej o zmianach w urzędzie i nowych stanowiskach powiemy w najbliższy weekend w programie lokalnym stacji TVK WSM.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl