Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WYŁONILI FINALISTÓW BIBLIOMANIAKA [VIDEO]

Konkurs czytelniczy ogłoszony przez miejską książnicę trwał ponad miesiąc. W tym czasie trzeba było wypożyczyć i przeczytać jak najwięcej książek, by zdobyć tytuł „Bibliomaniaka 2018”. Zanim jednak ogłoszono wyniki konkursu dzieci obejrzały teatralne niespodzianki.

Podopieczni z Domu Pomocy Społecznej w Skrzynnie zaprezentowali bajkę o śpiącym Mikołaju. Natomiast uczniowie I LO im. T. Kościuszki przygotowali przedstawienie „Zamieszanie w krainie bajek”.

Okazało się, że uczestnicy konkursu stanęli na wysokości zadania i w wyznaczonym przez regulamin czasie wypożyczyli łącznie 695 książek. Tytuł „Bibliomaniaka 2018” przyznano Zuzannie Nowak, która przeczytała 93 książki.

II miejsce zdobyła Nadia Podgórska, mająca na swoim koncie 57 książek, a trzecie miejsce zajęła Apolonia Kędzia-Kaniecka z 54 książkami.

Laureatom konkursu wręczono nagrody książkowe, natomiast każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz upominek przekazany przez Burmistrza Wielunia.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl