Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WIELE PYTAŃ DO ZARZĄDU POWIATU [VIDEO]

Kolejna sesja Rady Powiatu, choć odbyła się na trzy dni przed końcem 2018 roku nie  była budżetową. Na początku posiedzenia radni do swojego grona przyjęli nowego samorządowca. Został nim Henryk Wojcieszak ze Wspólnoty Ziemi Wieluńskiej.

Wojcieszak zastąpił Zbigniewa Kaczkę, który z pracą w samorządzie pożegnał się już po pierwszym w nowej kadencji posiedzeniu. W dalszej części obrad było sporo pytań do zarządu powiatu.

Wygląda na to, że opozycyjny teraz PSL będzie bardzo aktywny w radzie na czele z byłym starostą Andrzejem Stępniem. Jedno z pierwszych pytań dotyczyło m.in. zarobków wicestarosty wieluńskiego Krzysztofa Dziuby z PiS. Pytano również o pierwsze zmiany organizacyjne w starostwie.

Na posiedzeniu sporo mówiono również o bieżących sprawach szpitala wieluńskiego, głównie w świetle omówienia sprawozdania dyrektora SP ZOZ z realizacji programu naprawczego wieluńskiego szpitala.

Te zagadnienia nie wyczerpały rzecz jasna szpitalnych tematów, bo dyskusja w sprawie była dość długa. Pokażemy ją w całości w TVK WSM za tydzień w obszernej relacji z sesji.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl