Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

POŻEGNANIA, AWANSE I SPRAWY FINANSOWE [VIDEO]

Budżetowa sesja Rady Miejskiej rozpoczęła się od uroczystego pożegnania odchodzącej na emeryturę dyrektor SP w Bieniądzicach Elżbiety Ranoszek. Najważniejsze założenia budżetu Gminy Wieluń na 2019 rok przedstawił naturalnie burmistrz Okrasa. Po prezentacji i opiniach komisji przyszedł czas na budżetową dyskusję.

Tradycyjnie już sporo zaczętych tudzież jeszcze nie rozpoczętych inwestycji przechodzi na 2019 rok.

Pojawił się również pomysł zakupu przez Gminę Wieluń kościoła ewangelickiego oraz byłej już siedziby Spółdzielni Inwalidów przy Szkolnej. Były też poprawki do budżetu.

Budżetową dyskusję zamknął Robert Kaja. Później było już głosowanie poprawek jak również samej uchwały budżetowej. Sesja zakończyła się dość ciekawym akcentem.

Otóż burmistrz Okrasa poinformował o utworzeniu w Ratuszu stanowiska wiceburmistrza. Kto nim został? Dotychczasowa szefowa BOB - u Joanna Skotnicka- Fiuk.

Mamy więc w historii Wielunia drugą panią burmistrz. Pierwsza pracowała z Januszem Antczakiem. Nie była to jednak pełna kadencja.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl