Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O ANTYBIOTYKACH NA UNIWERSYTECIE

Jesienno – zimowe miesiące sprzyjają przeziębieniom i różnym infekcjom, dlatego na Uniwersytecie III wieku rozmawiano o tym, kiedy należy leczyć się antybiotykiem, czym jest antybiotyk i czy może lepiej stosować inne metody leczenia.

Antybiotyki wydają się być lekiem na całe zło. Wiadomo, że dobrze dobrane szybko niwelują objawy choroby. Jednak czy są bezpieczne? Kiedy tylko w organizmie pojawia się jakaś infekcja, chętnie „rozglądamy się” za antybiotykiem.

Tymczasem ten rodzaj leku powinien być stosowany jedynie w ściśle określonych przypadkach. Nie jest tajemnicą, że Polacy antybiotyków nadużywają – jesteśmy w czołówce krajów europejskich, w których antybiotyki są przepisywane najczęściej.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl