Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZAPRASZAJĄ NA SYLWESTRA I NOWOROCZNY KONCERT [VIDEO]

Wieluński Dom Kultury zaprasza mieszkańców miasta i regionu do wspólnego powitania Nowego Roku na Placu Legionów. Wzorem wielu polskich miast także i Wieluń w tym roku zrezygnuje z pokazu fajerwerków. W zamian widowisko laserowe.

Z kolei 1 Stycznia już 2019 roku kinoteatr „Syrena” zaprasza na retransmisję noworocznego koncertu Andre Rieu - popularnego holenderskiego skrzypka, kompozytora i dyrygenta, założyciela Orkiestry Johanna Straussa.

Popularny skrzypek André Rieu powraca do kin w całym kraju, aby zaprezentować specjalny koncert karnawałowy zarejestrowany w Sydney Town Hall w Australii.

Majestatyczny Sydney Town Hall w Sydney zapewni piękną oprawę dla tego wyjątkowego, pierwszego koncertu karnawałowego, w którym André Rieu wystąpi ze swoją ukochaną Orkiestrą Johanna Straussa, z którą pracuje od ponad 30 lat.

Ponadto jak zwykle pojawią się ulubieni wokaliści – sopranistki i tenorzy współpracujący z André, a także mnóstwo gości i innych niespodzianek.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl