Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WSPOMNIENIE O IRENIE SENDLEROWEJ

W Filii Bibliotecznej w Rudzie odbyło się spotkanie dla dorosłych czytelników "Sprawiedliwa wśród narodów świata ...", upamiętniające 10. rocznicę śmierci niezwykłej ale zarazem skromnej Ireny Sendlerowej. Przybyłe Panie miały okazję zapoznać się z książkami dostępnymi w bibliotece.

Możemy w nich znaleźć informacje biograficzne oraz opowieści o losach bohaterki. "Życie w słoiku" autorki Jack Mayer, to godna polecenia historia o tym, jak nastolatki z Kansas odkryły i uratowały od zapomnienia polską bohaterkę Holokaustu.

Warte uwagi są również tytuły: "Dzieci Ireny Sendlerowej" Anny Mieszkowskiej oraz pisane z myślą o najmłodszych '"Listy w butelce" Anny Czerwińskiej-Rydel.

Po zapoznaniu się z literaturą miała miejsce projekcja filmu „Dzieci Ireny Sendlerowej" w reż. Johna Kenta Harrisona.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl