Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KOMPLET PUBLICZNOŚCI NA MECZU MKS–u [VIDEO]

Piłkarzom ręcznym pierwszoligowego MKS-u nie udało się odnieść trzeciego zwycięstwa z rzędu i w meczu jedenastej kolejki, zamykającej pierwszą rundę grupy B, wielunianie przegrali w hali WOSiR z AZS-em Zielona Góra 22:24. Na szczęście podopieczni Tomasza Derbisa nie musieli zamykać 2018 roku w minorowych nastrojach.

Trzy dni później pokonali bowiem w Legnicy tamtejszą Miedź, zapewniając sobie w ten sposób awans do jednej szesnastej Pucharu Polski. Mimo, że goście z Głogowa chcieli grać z MKS-em, mecz pucharowy 9 stycznia, ostatecznie zagrają w hali WOSiR zgodnie z kalendarzem ZPRP, tj. w środę 12 stycznia 2019 r.

Spotkanie rozpocznie się w hali WOSiR o godz. 19-ej. Warto dodać, że na meczu z AZ-em Zielona Góra stawił się komplet publiczności, która nie tylko chciała olądać zawody, ale również wspomóc rehabilitację Magdy i Patrycji - niepełnosprawnych bliźniaczek uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 5 w Wieluniu.

Dziewczynki wraz ze swoimi rodzicami, koleżankami i kolegami ze szkoły oraz nauczycielami były gośćmi specjalnymi charytatywnego spotkania pierwszej ligi.

Ponadto w przerwie wystąpiły dziewczęta z zespołów tanecznych przy Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu, które na co dzień prowadzi Grażyna Kaczmarek.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl