Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

Z RADOŚCIĄ I WZRUSZENIEM ZAŚPIEWALI „CICHĄ NOC” [VIDEO]

W wigilijną noc upływa 200 lat od chwili, kiedy po raz pierwszy rozległy się dźwięki znanej dziś w całym świecie kolędy „Cicha noc”. Na tę okoliczność Koło Przyjaciół Poezji Wieluńskiego Uniwersytetu III Wieku przygotowało prezentację multimedialną o historii pieśni i bożonarodzeniowych szopkach.

Polacy mogą śpiewać tę kolędę po polsku od 1930 roku, gdy słowa w naszym języku ułożył Piotr Maszyński, kompozytor, dyrygent i pedagog. Niezmiennie od lat "Cicha noc" jest wśród ulubionych kolęd śpiewnych podczas świąt Bożego Narodzenia.

Słuchacze Uniwersytetu III Wieku z radością i wzruszeniem wspólnie zaintonowali kolędę. Z kolei grupa robótek ręcznych A-nitki zgodnie z tradycją zorganizowała stoisko z pięknymi, świątecznym ozdobami.

Bombki, stroiki, serwetki i inne dekoracje nawiązujące do świąt Bożego Narodzenia cieszyły się wśród słuchaczy sporym zainteresowaniem.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl