Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PRESTIŻOWE WYRÓŻNIENIE DLA ZOFII SPALENIAK [VIDEO]

W Łódzkim Domu Kultury ogłoszono wyniki plebiscytu „Przystanek 60+”, który jest podsumowaniem rocznych działań w ramach projektu Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”. Nagrodę w kategorii „Lider/Menadżer grupy senioralnej” otrzymała Zofia Spaleniak z Wieluńskiego Domu Kultury.

Pani Zosia - Specjalista ds. Animacji Kultury i Fundraisingu koordynuje m.in. działaniami Wieluńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Celem wydarzenia było uhonorowanie instytucji oraz osób, które aktywnie działają na rzecz aktywizacji seniorów z województwa łódzkiego.

Statuetki przyznano w trzech kategoriach. Plebiscyt „Przystanek 60+” adresowany był do osób i instytucji, które w roku 2018 aktywnie uczestniczyły w różnorodnych działaniach realizowanych podczas Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”.

Chodzi m.in. o przeglądy twórczości, plenery artystyczne w parkach krajobrazowych oraz przestrzeniach miejskich, fora dyskusyjne czy warsztaty lokalne. Tylko w roku 2018 w tych w wydarzeniach wzięło udział blisko 3 500 seniorów.

Pani Zosi serdecznie gratulujemy nagrody. Jest miłą, kompetentną i ciepłą osobą.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl