Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

POETKA, SATYRYCZKA I ILUSTRATORKA [VIDEO]

„Dokarmianie motyli” to piąty tomik poezji Magdaleny Kapuścińskiej, którego promocja odbyła się w miejskiej bibliotece. Zbiór utworów jest przede wszystkim książką o miłości i uczuciach jej towarzyszących. Każdy wiersz to w zasadzie jak wyrwana kartka z pamiętnika lub list do ukochanego.

Magdalena Kapuścińska to poetka, satyryczna i ilustratorka. W Wieluniu założyła Klub Satyryka „Ja gęgolę!” i „Poetariat”. Ponadto jest laureatką V Gdyńskiego Turnieju Satyrycznego „O Strusie Jajo”.

Za swoją działalność kulturalną otrzymała też nagrodę przyznawaną przez Sejmik Województwa Łódzkiego. Spotkanie poprowadziła Iwona Podeszwa, natomiast oprawę muzyczną przygotował zespół działający przy WDK, „Gwiazdy po osiemnastej”.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl