Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ANDRZEJKI I ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA [VIDEO]

W Spółdzielczym Domu Kultury na os. Wyszyńskiego odbyło się kolejne Święto Pluszowego Misia. Dzieci z grupy zabawowej “Mama Tata i ja”; aktywności twórczej, małego teatrzyku, plastyki, rytmiki oraz grupy rytmiczno-tanecznej tańczyły do wesołej muzyki i bawiły się kolorowymi maskami.

Odgadywały też zagadki i wykonywały prace plastyczne dotyczące pluszowego misia. Jak się okazało pluszowa przytulanka jest potrzebna naszym milusińskim zarówno w radosnych jak i  w smutnych chwilach.

Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci otrzymały słodkości, pluszaki i barwne opaski. Seniorzy z klubu os. Wyszyńskiego  oraz klubu os. Armii Krajowej świętowali razem Andrzejki, zabawa rozpoczęła się odtańczeniem poloneza.

Seniorzy zasiedli przy wspólnym stole i integrowali się w radosnej atmosferze. Nie mogło zabraknąć tańca, ciekawych konkursów, wróżb z  przymrużeniem oka i  zabawy w kalambury.

Tradycją wszystkich spotkań w gronie seniorów jest przede wszystkim wspólne śpiewanie piosenek biesiadnych. Wspólna zabawa w tak licznym gronie przynosi wszystkim wiele radości.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl