Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZAGRAŁA KONCERT I ROZDAWAŁA AUTOGRAFY [VIDEO]

Kino w nowej odsłonie funkcjonuje z powodzeniem już od ponad roku.  wyświetlane w nim są nie tylko filmy. Placówka coraz częściej kojarzy się z dobrymi koncertami. Jeden z takich odbył się minioną sobotę. Na wieluńskiej scenie wystąpiła sama Urszula Dudziak.

Choć Urszula Dudziak większości z nas kojarzy się z popularną Papają, to wokalista ma w swoim dorobku wiele znakomitych jazzowych płyt. Jest znana nie tylko w naszym kraju, ale też USA, gdzie wraz z Michałem Urbaniakiem w latach 70- tych zaczynała jak się później okazało światową karierę.

Oprócz muzyki na koncercie było też dużo słowa. Wokalistka ma bowiem znakomity kontakt z publicznością. Dużo opowiada nie tylko o swojej twórczości, ale też codziennym życiu oraz nowej pasji jaką jest pisanie książek.

Ostatnia trasa koncertowa Urszuli Dudziak promuje drugą już książkę w dorobku wybitnej wokalistki. Pierwsza pt. „Wyśpiewam wam wszystko”, okazała się bestsellerem i szturmem zdobyła serca tysięcy czytelników.

Teraz, po sześciu latach od tamtej premiery, kolej na dokładkę w postaci „Wyśpiewam wam więcej”. Po koncercie Urszula Dudziak chętnie podpisywała swoim fanom książki, ale też płyty.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl