Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BĘDĄ MEDIOWAĆ I ROZWIĄZYWAĆ KONFLIKTY [VIDEO]

Ośrodek mediacyjny powołało do życia funkcjonujące już w naszym mieście  Stowarzyszenie Mediatorów Cywilnych. Jego szefową została Dorota Kamieniecka. Podczas inauguracyjnego spotkania nie zabrakło symbolicznego otwarcia ośrodka.

Mediacje wedle założeń twórców ośrodka mają przede wszystkim rozwiązywać różnego rodzaju konflikty. A tych jak wiadomo nie brakuje, praktycznie w każdym środowisku, równieź w szkole.

W trakcie spotkania nie zabrakło również oficjalnej prezentacji mediatorów pracujących w ośrodku. Jest ich ośmiu. Zajmować się będą m.in. mediacjami rodzinnymi, około rozwodowymi, cywilnymi, gospodarczymi czy karnymi.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl