Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O TWÓRCZEJ PRACY I INSPIRACJACH PISARZA [VIDEO]

Andrzej Pilipiuk to niestrudzony tropiciel ciekawostek z lamusa. Kolekcjoner nagród literackich, który z pisania z pasją uczynił swój sposób na życie był gościem miejskiej biblioteki. Należy do ścisłej czołówki najpoczytniejszych pisarzy w Polsce. Z wykształcenia jest archeologiem.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie wieluńskich szkół ponadgimnazjalnych, którzy sporo dowiedzieli się o pracy twórczej pisarza, o jego zainteresowaniach i  inspiracjach. Andrzej Filipiuk jest laureatem nagrody literackiej im. Janusza A. Zajdla za 2002 rok.

Spotkanie poprowadziła Magdalena Pioruńska, autorka powieści fantastycznej „Twierdza Kimerydu”. Organizatorem tego wydarzenia był Dyskusyjny Klub Książki działający przy Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej.

Przedsięwzięcie przygotowano w ramach programu realizowanego we współpracy z Instytutem Książki.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl