Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NIE DOCZEKALI SIĘ PIERWSZEGO ZWYCIĘSTWA [VIDEO]

Kibice, szkoda że na razie nieliczni, WKS-u Siatkarza nie doczekali się pierwszego zwycięstwa swojej drużyny w Wieluniu. O ile jednak porażkę z SMS-em Spała można było z góry przewidzieć, o tyle brak choćby punktu z prezentującą wydawało się zbliżony poziom Stalą Głowno był już sporym rozczarowaniem.

Podopieczni Zygmunta Boryczki dobrze zaczęli trzecioligową konfrontację, wygrywając pierwszą partię, ale potem było już coraz gorzej. Otrzeźwienie przyszło pod koniec czwartej odsłony.

Pościg gospodarzy okazał się jednak spóźniony. Dlatego stalowcy wygrali seta 25:23, a cały mecz 3:1. Zresztą jak najbardziej zasłużenie. 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl